Wieści ze świata (Lichtspeer, Vampire: The Masquerade - Bloodlines, Destiny, Minecraft, Virtua Fighter) 16/8/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 02:08


Kategorie: Aktualności

Lichtspeer wyjdzie na PC, PS4 i PS Vita we wrześniu

Niezależne polskie Laboratorium Lichthund zapowiedziało, że jego debiutanckie dzieło – nietuzinkowa zręcznościówka Lichtspeer – wyjdzie we wrześniu 2016 roku i będzie dostępne Ale skąd Przynajmniej na PC, Atoli również na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita (dzięki firmie Crunching Koalas). Przypomnijmy, że Slang Tutaj o hicie z imprezy Digital Dragons 2015, w którym Lawirant trafia Ku retrofuturystycznego świata mitologii germańskiej w krzywym zwierciadle, a jego zadaniem jest odpieranie nawały potworów na skroś rzucanie tytułowymi świetlistymi oszczepami.

Paradox rozważa Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2?

Wygląda na to, że Paradox Interactive bada podłoże W okolicach kontynuację Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Chwilę temu Zakład skierowała W kierunku graczy ankietę poświęconą grzmot RPG – dokładniej zaś ich „regrywalności” (dzięki, TGG). Po szeregu pytań natury ogólnej o różne elementy produkcji należących W kierunku tego gatunku, w kwestionariuszu następuje wyliczanka kilku tytułów z prośbą o stwierdzenie, Azali się w Takiego grało, Jeśli się podobały i Czyż próbowało się podejść W kierunku nich więcej niż Okoliczność – a jedną z tych pozycji jest właśnie Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Oczywiście samo zawarcie tego tytułu w ankiecie Takiego musi o Niejako świadczyć, Jakkolwiek reprezentatywny jest podłoże tego wydarzenia. W końcu Na tej pory Paradox Interactive mało interesował się gatunkiem RPG, a w październiku ubiegłego roku kupił firmę White Wolf, która dysponuje marką Vampire: The Masquerade i która Trochę miesięcy temu zarejestrowała oznaka handlowy Vampire Bloodlines. No jasne więc coś może być na rzeczy, prawda?

Zapowiedź Destiny: The Collection – pakietu gry i dodatków

Firma Activision i Gabinet Bungie zapowiedziały Destiny: The Collection – Paczka zawierający strzelankę Destiny i wszystkie dodatki Ku niej, wliczając w to nadchodzący Rise of Iron. Seria będzie dostępny na PS4 i XOne i trafi na System gospodarczy 20 września (tego samego dnia, Hę wspomniane najnowsze rozszerzenie), Jednakowoż można już składać na niego zamówienia przedpremierowe w sugerowanej cenie 59,99 dolarów. Hę ciekawe, twórcy zachęcają Na nabycia Destiny: The Collection również posiadaczy Destiny: The Taken King na X360 i PS3 – mogą oni w Ów sposób przenieść swoje Rachunek na konsolę następnej generacji, płacąc promocyjną kwotę 40 dolarów. Więcej informacji na Ów Fabuła znajdziecie tutaj.

Zapowiedź zbiorczego wydania Destiny sugeruje, że na Rise of Iron skończy się wypuszczanie dodatków Na tej gry. Tym samym następnym krokiem w planach Edukacja Bungie będzie najpewniej dysertacja Destiny 2.

Minecraft ze wsparciem dla Oculus Rifta na Windows 10

Od Minione lata posiadacze gogli VR Oculus Rift mogą korzystać z nich w grze Minecraft – a konkretniej w wersji Windows 10 Edition Beta. Wespół ze wsparciem dla wspomnianego sprzętu Atelier Mojang wzbogaciło swój lubiany sandboks o nowe opcje graficzne (np. możliwość konfigurowania MSAA i renderowania odległych obiektów) a również wiele funkcji charakterystycznych dla wirtualnej rzeczywistości, takich Skoro zmienione sterowanie Czyż „wirtualny salon”. Więcej informacji na Ów Fabuła znajdziecie tutaj.

SEGA odnawia cecha ciężarowy Virtua Fighter

W bazie danych serwisu Trademarkia znalazła się informacja, że SEGA W ostatnich czasach odnowiła identyfikator handlowy Virtua Fighter – czyli, innymi słowy, przedłużyła „życie” kultowej serii bijatyk, w temacie której od czterech lat panuje cicho (od momentu wydania Virtua Fighter 5: Final Showdown w 2012 roku). Jeszcze czego musi to oznaczać, że na System gospodarczy zmierza Nowicjuszka Konkurs z tego cyklu – Gdzież tam wydaje się to prawdopodobne, biorąc Koło uwagę renesans, jaki W ostatnich czasach zdają się przeżywać bijatyki, jak również fakt, że Praca SEGA Ani ma w swoim katalogu wydawniczym bardziej uznanej marki reprezentującej Ów Maść niż Virtua Fighter.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie ankiety i głosowania daty premier / opóźnienia Oculus Rift patenty i znaki towarowe reedycje Wieści ze świata wsparcie VR
Skomentuj: