Wieści ze świata (Lichtspeer, Vampire: The Masquerade - Bloodlines, Destiny, Minecraft, Virtua Fighter) 16/8/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 02:08


Kategorie: Aktualności

Lichtspeer wyjdzie na PC, PS4 i PS Vita we wrześniu

Niezależne polskie Salon Lichthund zapowiedziało, że jego debiutanckie dzieło – nietuzinkowa zręcznościówka Lichtspeer – wyjdzie we wrześniu 2016 roku i będzie dostępne Wykluczone Wyłącznie na PC, Lecz również na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita (dzięki firmie Crunching Koalas). Przypomnijmy, że Wykład Tutaj o hicie z imprezy Digital Dragons 2015, w którym Hazardzista trafia W kierunku retrofuturystycznego świata mitologii germańskiej w krzywym zwierciadle, a jego zadaniem jest odpieranie nawały potworów via rzucanie tytułowymi świetlistymi oszczepami.

Paradox rozważa Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2?

Wygląda na to, że Paradox Interactive bada parcela Koło kontynuację Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Przed chwilą Korporacja skierowała Na graczy ankietę poświęconą ogień niebieski RPG – dokładniej zaś ich „regrywalności” (dzięki, TGG). Po szeregu pytań natury ogólnej o różne elementy produkcji należących Na tego gatunku, w kwestionariuszu następuje wyliczanka kilku tytułów z prośbą o stwierdzenie, Czyżby się w Nie ma mowy grało, I się podobały i Czyżby próbowało się podejść W stronę nich więcej niż Kiedyś – a jedną z tych pozycji jest właśnie Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Oczywiście samo zawarcie tego tytułu w ankiecie Wykluczone musi o Niby świadczyć, Choć swoisty jest kulisy tego wydarzenia. W końcu W stronę tej pory Paradox Interactive mało interesował się gatunkiem RPG, a w październiku ubiegłego roku kupił firmę White Wolf, która dysponuje marką Vampire: The Masquerade i która Parę miesięcy temu zarejestrowała Prognostyk ciężarowy Vampire Bloodlines. Jak najbardziej więc coś może być na rzeczy, prawda?

Zapowiedź Destiny: The Collection – pakietu gry i dodatków

Firma Activision i Gabinet Bungie zapowiedziały Destiny: The Collection – Asortyment zawierający strzelankę Destiny i wszystkie dodatki W kierunku niej, wliczając w to nadchodzący Rise of Iron. Paleta będzie dostępny na PS4 jak również XOne i trafi na Agora 20 września (tego samego dnia, He wspomniane najnowsze rozszerzenie), Skaza można już składać na niego zamówienia przedpremierowe w sugerowanej cenie 59,99 dolarów. Cóż ciekawe, twórcy zachęcają W stronę nabycia Destiny: The Collection również posiadaczy Destiny: The Taken King na X360 i PS3 – mogą oni w Ów sposób przenieść swoje Rachunek na konsolę następnej generacji, płacąc promocyjną kwotę 40 dolarów. Więcej informacji na Ów Sprawa znajdziecie tutaj.

Zapowiedź zbiorczego wydania Destiny sugeruje, że na Rise of Iron skończy się wypuszczanie dodatków W kierunku tej gry. Tym samym następnym krokiem w planach Edukacja Bungie będzie najpewniej Traktat Destiny 2.

Minecraft ze wsparciem dla Oculus Rifta na Windows 10

Od W dniu wczorajszym posiadacze gogli VR Oculus Rift mogą korzystać z nich w grze Minecraft – a konkretniej w wersji Windows 10 Edition Beta. Równolegle ze wsparciem dla wspomnianego sprzętu Gabinet Mojang wzbogaciło swój na czasie sandboks o nowe opcje graficzne (np. możliwość konfigurowania MSAA i renderowania odległych obiektów) plus rząd funkcji charakterystycznych dla wirtualnej rzeczywistości, takich I zmienione sterowanie Zali „wirtualny salon”. Więcej informacji na Ów Temacik znajdziecie tutaj.

SEGA odnawia Proroctwo rynkowy Virtua Fighter

W bazie danych serwisu Trademarkia znalazła się informacja, że SEGA Dopiero co odnowiła Przejaw handlowy Virtua Fighter – czyli, innymi słowy, przedłużyła „życie” kultowej serii bijatyk, w temacie której od czterech lat panuje cyt (od momentu wydania Virtua Fighter 5: Final Showdown w 2012 roku). Pod żadnym pozorem musi to oznaczać, że na Gospodarka zmierza Debiutantka Odegranie z tego cyklu – Bynajmniej wydaje się to prawdopodobne, biorąc W okolicach uwagę renesans, jaki Dopiero co zdają się przeżywać bijatyki, a także fakt, że Zakład SEGA Bynajmniej ma w swoim katalogu wydawniczym bardziej uznanej marki reprezentującej Ów Genre niż Virtua Fighter.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie ankiety i głosowania daty premier / opóźnienia Oculus Rift patenty i znaki towarowe reedycje Wieści ze świata wsparcie VR
Skomentuj: