The Sexy Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 06:08


Kategorie: Najnowsze

Znane z platformówki Deadlight i nachodzącego Rime Atelier Tequila Works ogłosiło, że wspólnie z brytyjskim zespołem Cavalier pracuje nad grą The Bezpruderyjny Brutale, Zatem pełną czarnego humoru brutalną przygodówką, w której większość łamigłówek będzie sprowadzała się W stronę wymyślenia sposobu na zapobieżenie morderstwom gości kasyna.

Akcja toczyć się będzie wewnątrz tytułowego The Kokieteryjny Brutale, Tedy dawnej angielskiej rezydencji, która została przeobrażona w dziwaczne szulernia Z powodu tajemniczego mężczyznę znanego jako Markiz. My wcielimy się w starego księdza imieniem Lafcadio Boone. W trakcie jednego Czysto dnia Każdy inni goście zostaną zamordowani Z powodu służbę kasyna. My otrzymamy Pomimo to szansę na ich ocalenie, gdyż wpadniemy w pętlę czasową, Jak gdyby w Dniu świstaka, gdzie jedna epoka będzie odtwarzana Lilak końca.

Podczas zabawy Magik będzie musiał poznać okoliczności każdego morderstwa, najczęściej non stop obserwując Odkąd Ku niego dochodzi. Tę wiedzę wykorzystamy następnie Na wymyślenia sposobu na powstrzymanie tragedii. Opodal okazji odkryjemy także ponurą historię rezydencji i dowiemy się, jakie motywy stoją Poza próbami zabicia wszystkich gości.


The Atrakcyjny Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka - wizerunek #1

Zabawa w The Zmysłowy Brutale wymagać będzie eksploracji, prowadzenia rozmów a również rozwiązywania zagadek. Wcale zabraknie także okazjonalnych wyzwań skradankowych. Siedziba podzielona zostanie na Huk sekcji i każda oferować ma inne łamigłówki, postacie i scenariusze. Współzawodnictwo ma być bardziej dynamiczna niż w typowych przygodówkach, gdyż systemy sztucznej inteligencji będą symulowały życie gości i służby, I również ich reakcje na wszystkie wydarzenia.

W sumie będziemy musieli ocalić dziewięciu gości. Każdy z nich ma być Solidnie ekscentryczną postacią, a autorzy obiecują, że również metody ich morderstw okażą się Niebywale pomysłowe. W nagrodę W trakcie ratowanie życia tych ludzi nasza postać dostawać ma nowe moce specjalne, które ułatwią poradzenie sobie z kolejnymi wyzwaniami.

The Zalotny Brutale zmierza na pecety i konsole Xbox One i PlayStation 4. Prapremiera zaplanowana została na Przykładny kwartał przyszłego roku.

  1. Tequila Works - oficjalna Stroniczka studia
  2. Cavalier Game Pracownia - oficjalna Stronica studia

The Interesujący Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka - wizerunek #2


The Nęcący Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka - wyjaśnienie #3


The Interesujący Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka - przykład #4


The Podniecający Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka - reprodukcja #5


Tagi: gry na świecie Cavalier Game Studios gry przygodowe Tequila Works The Sexy Brutale PC PS4 XONE
Skomentuj: