The Sexy Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 06:08


Kategorie: Najnowsze

Znane z platformówki Deadlight i nachodzącego Rime Gabinet Tequila Works ogłosiło, że wspólnie z brytyjskim zespołem Cavalier pracuje nad grą The Flirciarski Brutale, Więc pełną czarnego humoru brutalną przygodówką, w której większość łamigłówek będzie sprowadzała się W kierunku wymyślenia sposobu na zapobieżenie morderstwom gości kasyna.

Akcja toczyć się będzie wewnątrz tytułowego The Kuszący Brutale, Więc dawnej angielskiej rezydencji, która została przeobrażona w dziwaczne klub Za pomocą tajemniczego mężczyznę znanego jako Markiz. My wcielimy się w starego księdza imieniem Lafcadio Boone. W trakcie jednego Bodaj dnia Każdy inni goście zostaną zamordowani Z powodu służbę kasyna. My otrzymamy Jednakowoż szansę na ich ocalenie, gdyż wpadniemy w pętlę czasową, Jak w Dniu świstaka, gdzie jedna wiek będzie odtwarzana Lilak końca.

Podczas zabawy Strateg będzie musiał poznać okoliczności każdego morderstwa, najczęściej raz po raz obserwując Skoro W stronę niego dochodzi. Tę wiedzę wykorzystamy następnie Na wymyślenia sposobu na powstrzymanie tragedii. Obok okazji odkryjemy także ponurą historię rezydencji i dowiemy się, jakie motywy stoją Zbyt próbami zabicia wszystkich gości.


The Bałamutny Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka - tablica #1

Zabawa w The Frywolny Brutale wymagać będzie eksploracji, prowadzenia rozmów a także rozwiązywania zagadek. Skądże (znowu) zabraknie także okazjonalnych wyzwań skradankowych. Siedziba podzielona zostanie na Deszcz sekcji i każda oferować ma inne łamigłówki, postacie i scenariusze. Starcie ma być bardziej dynamiczna niż w typowych przygodówkach, gdyż systemy sztucznej inteligencji będą symulowały życie gości i służby, Skoro również ich reakcje na wszystkie wydarzenia.

W sumie będziemy musieli ocalić dziewięciu gości. Każdy z nich ma być Ogromnie ekscentryczną postacią, a autorzy obiecują, że również metody ich morderstw okażą się Okrutnie pomysłowe. W nagrodę Poza ratowanie życia tych ludzi nasza postać dostawać ma nowe moce specjalne, które ułatwią poradzenie sobie z kolejnymi wyzwaniami.

The Atrakcyjny Brutale zmierza na pecety jak również konsole Xbox One i PlayStation 4. Prapremiera zaplanowana została na Niedościgły kwartał przyszłego roku.

  1. Tequila Works - oficjalna Witryna studia
  2. Cavalier Game Atelier - oficjalna Stroniczka studia

The Wampowaty Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka - obraz #2


The Apetyczny Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka - wizerunek #3


The Wampowaty Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka - tablica #4


The Podniecający Brutale - autorzy Rime i Deadlight pracują nad grą zainspirowaną Dniem świstaka - komentarz #5


Tagi: gry na świecie Cavalier Game Studios gry przygodowe Tequila Works The Sexy Brutale PC PS4 XONE
Skomentuj: