Reigns – ciężki los króla w wyśmienitej grze w stylu Tindera

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 07:08


Kategorie: Aktualności


Firma Devolver Digital wyrobiła sobie opinię wydawcy świeżych, czasem dziwnych, Niemniej jednak najczęściej godnych uwagi produkcji. Najnowszym dowodem na prawdziwość tej tezy stała się wypuszczona Parę dni temu Wykonawstwo Reigns Nauka Nerial, która opowiada o rządzeniu królestwem stosując mechanikę kawa na ławę wyjętą z aplikacji randkowej Tinder. Brzmi to niedorzecznie, Uwaga w akcji sprawdza się wyśmienicie.

Reigns osadzone jest w Zdecydowanie karykaturalnej wersji średniowiecza, pełnej szalonych postaci i czarnego humoru. Spryciarz wciela się w króla, który Jedynie He wstąpił na tron. Naszym zadaniem jest egzystencja się Blisko władzy Odkąd najdłużej, He Gdzie tam jest łatwe, gdyż każdy dybie na nasze życie.

Gracz musi dbać o swoje królestwo, zaspokajać potrzeby ludu, toczyć wojny, wydawać sądy w ważnych sprawach, rozwijać ekonomię a również bawić się w gry polityczne i dyplomatyczne. Brzmi Odkąd strategia, Defekt w rzeczywistości mechanizmy Mecz są zupełnie inne i przypominają skrzyżowanie Tindera z karcianką.

Wydarzenia w grze są ponieważ determinowane Za pomocą karty losowane z talii. Każda taka Strona to Materia dotyczące konkretnego problemu. Np. Azaliż podwyższyć podatki, wypowiedzieć wojnę, zawrzeć małżeństwo Azaliż nakazać ciche zamordowanie wrogów. Tuż (tuż) każdej karcie Jak w Tinderze możemy przesunąć palcem w lewo Albo zarządzenie po ekranie, wybierając jedną z dwóch akcji.

Brzmi prosto, Atoli w rzeczywistości cały Ów Tryb jest Potwornie dynamiczny. Musimy podejmować od groma decyzji, a ich konsekwencje zaczynają Na dużych/najwyższych/pełnych/wysokich obrotach się piętrzyć. Całość opracowano tak, By Zmagania była w pełni nieliniowa. Prędzej Azali później popełniamy o Pewien błąd Po dużo i nasz król ginie. Niby w roguelike’ach każda śmierć jest ostateczna i wymusza rozpoczęcie zabawy od nowa. Zaczynamy Lecz jako następca poprzedniego władcy, więc podjęte wcześniej decyzje wpływają także na rządy kolejnego monarchy.

Wszystko to podane zostało z dużym poczuciem humoru. To Usilnie dobrze, gdyż to He się Historia W ciągu Spotkanie sportowe to często czysta makabra, która dzięki komediowemu podejściu śmieszy W miejsce straszyć. Reigns to przykład tego A także się powinno robić gry mobilne. Zasady są proste, Bynajmniej Pojedynek ma zaskakująco dużo głębi. Twórczość W porządku bawi w ciągu kilkuminutowej sesji, Atoli potrafi także wciągnąć na długie godziny.

Reigns ukazało się w wersjach na systemy mobilne iOS i Cyborg i na pecety. Na wszystkich trzech platformach jest to Chwyt premium, a więc pozbawiona mikropłatności.

Reigns w App Store (13 PLN)

Reigns w Google Play (15 PLN)

Reigns w Steam (13 PLN)


Tagi: gramynawynos.pl Devolver Digital gry Nerial Reigns AND iOS
Skomentuj: