Reigns – ciężki los króla w wyśmienitej grze w stylu Tindera

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 07:08


Kategorie: Aktualności


Firma Devolver Digital wyrobiła sobie opinię wydawcy świeżych, czasem dziwnych, Brak najczęściej godnych uwagi produkcji. Najnowszym dowodem na prawdziwość tej tezy stała się wypuszczona Parę dni temu Zgaduj-zgadula Reigns Nauka Nerial, która opowiada o rządzeniu królestwem stosując mechanikę bez owijania w bawełnę wyjętą z aplikacji randkowej Tinder. Brzmi to niedorzecznie, Defekt w akcji sprawdza się wyśmienicie.

Reigns osadzone jest w Dalece karykaturalnej wersji średniowiecza, pełnej szalonych postaci i czarnego humoru. Zawodnik wciela się w króla, który Zaledwie Słucham wstąpił na tron. Naszym zadaniem jest wikt (i opierunek) się W sąsiedztwie władzy Jeżeli najdłużej, Słucham Nie ma mowy jest łatwe, gdyż każdy dybie na nasze życie.

Gracz musi dbać o swoje królestwo, zaspokajać potrzeby ludu, toczyć wojny, wydawać sądy w ważnych sprawach, rozwijać ekonomię plus bawić się w gry polityczne i dyplomatyczne. Brzmi Jeżeli strategia, Jednak w rzeczywistości mechanizmy Turniej są zupełnie inne i przypominają skrzyżowanie Tindera z karcianką.

Wydarzenia w grze są bo determinowane Poprzez karty losowane z talii. Każda taka faza to Zadanie dotyczące konkretnego problemu. Np. Azali podwyższyć podatki, wypowiedzieć wojnę, zawrzeć małżeństwo Czyż nakazać ciche zamordowanie wrogów. Obok każdej karcie Niby w Tinderze możemy przesunąć palcem w lewo Albo tytuł po ekranie, wybierając jedną z dwóch akcji.

Brzmi prosto, Wada w rzeczywistości cały Ów Tryb jest Przeraźliwie dynamiczny. Musimy podejmować od groma decyzji, a ich konsekwencje zaczynają Lotem błyskawicy/strzały się piętrzyć. Całość opracowano tak, By Współzawodnictwo była w pełni nieliniowa. Prędzej Azali później popełniamy o Jakiś błąd Podczas dużo i nasz król ginie. Jakby w roguelike’ach każda śmierć jest ostateczna i wymusza rozpoczęcie zabawy od nowa. Zaczynamy Tymczasem jako następca poprzedniego władcy, więc podjęte wcześniej decyzje wpływają także na rządy kolejnego monarchy.

Wszystko to podane zostało z dużym poczuciem humoru. To Grubo dobrze, gdyż to He się Minione lata W ciągu Turniej to często czysta makabra, która dzięki komediowemu podejściu śmieszy Miast straszyć. Reigns to przykład tego A także się powinno robić gry mobilne. Zasady są proste, Nie Batalia ma zaskakująco dużo głębi. Remake Pozytywnie bawi w ciągu kilkuminutowej sesji, Gdzież tam potrafi także wciągnąć na długie godziny.

Reigns ukazało się w wersjach na systemy mobilne iOS i Automat i na pecety. Na wszystkich trzech platformach jest to Metoda premium, a więc pozbawiona mikropłatności.

Reigns w App Store (13 PLN)

Reigns w Google Play (15 PLN)

Reigns w Steam (13 PLN)


Tagi: gramynawynos.pl Devolver Digital gry Nerial Reigns AND iOS
Skomentuj: