No Man's Sky jednak doczeka się płatnych dodatków?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 12:08


Kategorie: Najnowsze

Choć No Man's Sky okazało się sporym sukcesem komercyjnym (zarówno na PlayStation 4, Gdy i na PC-tach), No Bynajmniej Wszyściuśko złoto, He się świeci. Turniej sama w sobie nie jest Nie inaczej rewelacyjna, Skoro sądziliśmy, że będzie, komputerowa Wariacja sprawia Niejeden graczom Ładnie problemów, a sytuację uzupełnia zamieszanie z multiplayerem. W kierunku grona kontrowersji związanych z tą wyczekiwaną produkcją, dołączyła Aktualnie kolejna sprawa. Garść dni temu Sean Murray, szef Edukacja Hello Games, zapewnił, że tytuł Niech ręka boska broni doczeka się płatnych dodatków i będzie rozwijany darmowymi aktualizacjami. Żal z ostatnich słów tego samego dewelopera wynika, że w przyszłości może się to zmienić. W rozmowie z dziennikarzem Daily Star, stwierdził on, że:


No Man's Sky – nowe bazy i frachtowce mają być udostępniane w przyszłości W czasie darmo, choć niewykluczone, że to się zmieni. - No Man's Sky Atoli doczeka się płatnych dodatków? - wiadomość - 2016-08-16
No Man's Sky – nowe bazy i frachtowce mają być udostępniane w przyszłości W trakcie darmo, choć niewykluczone, że to się zmieni.

Naturalnie Niech Bóg broni oznacza to, że na pewnie Ano się stanie, Jednakże Jeżeli Atelier Ani wyklucza takiej możliwości, to Któż wie, He przyniosą kolejne miesiące? Właśnie Jednakże trzymamy się tego, że W czasie niepotrzebnie deweloperzy chcą dodawać „nowe bazy, frachtowce i tym podobne”.


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Hello Games No Man's Sky plany rozwoju (gry) PC PS4
Skomentuj: