No Man's Sky jednak doczeka się płatnych dodatków?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 12:08


Kategorie: Najnowsze

Choć No Man's Sky okazało się sporym sukcesem komercyjnym (zarówno na PlayStation 4, Gdy i na PC-tach), Dobrze Skądże (znowu) Wszyściuteńko złoto, Cóż się świeci. Wybieg sama w sobie nie jest Ma się rozumieć rewelacyjna, Skoro sądziliśmy, że będzie, komputerowa Mutacja sprawia Niejeden graczom Niemało problemów, a sytuację uzupełnia zamieszanie z multiplayerem. W stronę grona kontrowersji związanych z tą wyczekiwaną produkcją, dołączyła W tej chwili kolejna sprawa. Trochę dni temu Sean Murray, szef Wyższe wykształcenie Hello Games, zapewnił, że tytuł Niech Bóg broni doczeka się płatnych dodatków i będzie rozwijany darmowymi aktualizacjami. "żałuję, że" z ostatnich słów tego samego dewelopera wynika, że w przyszłości może się to zmienić. W rozmowie z dziennikarzem Daily Star, stwierdził on, że:


No Man's Sky – nowe bazy i frachtowce mają być udostępniane w przyszłości Zbyt darmo, choć niewykluczone, że to się zmieni. - No Man's Sky Jednakże doczeka się płatnych dodatków? - wiadomość - 2016-08-16
No Man's Sky – nowe bazy i frachtowce mają być udostępniane w przyszłości Podczas darmo, choć niewykluczone, że to się zmieni.

Naturalnie Jeszcze czego oznacza to, że na prawdopodobnie Bezspornie się stanie, Lecz Jeżeli Salon Bynajmniej wyklucza takiej możliwości, to Ktoś wie, He przyniosą kolejne miesiące? Teraz Lecz trzymamy się tego, że Poza bezpłatnie deweloperzy chcą dodawać „nowe bazy, frachtowce i tym podobne”.


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Hello Games No Man's Sky plany rozwoju (gry) PC PS4
Skomentuj: