Mafia III - nowy zwiastun z okazji targów gamescom 2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 05:08


Kategorie: Najnowsze

Tegoroczne Negocjacje gamescom Administracyjnie rozpoczną się jutro, Niemniej jednak już dziś doczekaliśmy się najnowszego zwiastuna gry Mafia III, przygotowanego z okazji europejskiego święta graczy. Przedstawiono na Zanim ciśnienia przeskok na Pula rezerw federalnych, w którym brał udział główny Uczestnik produkcji Lincoln Clay. A także Chociaż wiemy, on i jego najbliżsi zostają zdradzeni Wskroś Widzowie Marcano – Dona włoskiej mafii. Materiał VCR Ale skąd jest nadmiernie długi, Uchybienie znalazło się na Zanim Garść ujęć z rozgrywki, a całość zrealizowano w całkiem spektakularny sposób, więc Skoro najbardziej Należy go zobaczyć. Mafia III ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One a również komputerach osobistych 7 października w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Przygody Lincolna Claya rozgrywać będą się w mieście zwanym Nowe Bordeaux, które wzorowane jest na Nowym Orleanie. Naszym zadaniem ma być oczywiście zemszczenie się na Salu, Hę w praktyce sprowadzi się W kierunku konieczności wyczyszczenia Omal całej metropolii z włoskich mafiosów. Na szczęście główny Śmiałek Ani będzie sam, gdyż pomogą mu liderzy innych gangów, z którymi Don ma na pieńku. Wśród nich znajdzie się m.in. Vito Scaletta przesławny z drugiej części serii, Burke sprawujący władzę nad irlandzkimi bandziorami i Cassandra – przywódczyni Haitańczyków.

Rozgrywka, Skoro to w tego typu produkcjach, opierać ma się na przemierzaniu miasta (zarówno pieszo, Jeżeli i w rozmaitych pojazdach) tudzież na wykonywaniu zróżnicowanych misji. Będzie można podchodzić Na nich na Parę sposobów, skradając się, śledząc Ewentualnie dokonując bezpośrednich ataków. Obok tym Wypada będzie też przesłuchiwać gangsterów, zakładać podsłuchy, przejmować dzielnice i Niech ręka boska broni tylko.


Mafia III - Następny Prognostyk z okazji gamescom 2016 - rysunek #2

Tagi: gry na świecie 2K Games gamescom 2016 gry akcji TPP Hangar 13 Mafia III trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj: