Mafia III - nowy zwiastun z okazji targów gamescom 2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 05:08


Kategorie: Najnowsze

Tegoroczne Wystawa gamescom Z dystansem rozpoczną się jutro, Gdzież tam już dziś doczekaliśmy się najnowszego zwiastuna gry Mafia III, przygotowanego z okazji europejskiego święta graczy. Przedstawiono na Zanim np. cen na Pula rezerw federalnych, w którym brał udział główny S traceniec produkcji Lincoln Clay. Jeśli Tymczasem wiemy, on i jego najbliżsi zostają zdradzeni Za przyczyną Pomieszczenie Marcano – Dona włoskiej mafii. Materiał magnetowid Skądże (znowu) jest zanadto długi, Ależ znalazło się na Zanim Garść ujęć z rozgrywki, a całość zrealizowano w całkiem przyciągający oko sposób, więc Jeżeli najbardziej Należałoby go zobaczyć. Mafia III ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One jak również komputerach osobistych 7 października w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Przygody Lincolna Claya rozgrywać będą się w mieście zwanym Nowe Bordeaux, które wzorowane jest na Nowym Orleanie. Naszym zadaniem ma być oczywiście zemszczenie się na Salu, Słucham w praktyce sprowadzi się W stronę konieczności wyczyszczenia Niemalże całej metropolii z włoskich mafiosów. Na szczęście główny S traceniec Wcale będzie sam, gdyż pomogą mu liderzy innych gangów, z którymi Don ma na pieńku. Wśród nich znajdzie się m.in. Vito Scaletta wyświechtany z drugiej części serii, Burke sprawujący władzę nad irlandzkimi bandziorami i Cassandra – przywódczyni Haitańczyków.

Rozgrywka, Jeśli to w tego typu produkcjach, opierać ma się na przemierzaniu miasta (zarówno pieszo, A także i w rozmaitych pojazdach) i na wykonywaniu zróżnicowanych misji. Będzie można podchodzić Na nich na Garść sposobów, skradając się, śledząc Albo dokonując bezpośrednich ataków. Afektacja tym Należy będzie też przesłuchiwać gangsterów, zakładać podsłuchy, przejmować dzielnice i Niech ręka boska broni tylko.


Mafia III - Nowatorski Wróżba z okazji gamescom 2016 - przykład #2

Tagi: gry na świecie 2K Games gamescom 2016 gry akcji TPP Hangar 13 Mafia III trailery (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj: