Gears of War 4 - wymagania sprzętowe i nowy gameplay

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 07:08


Kategorie: News

Jakiś Data temu pisaliśmy, że Atelier The Coalition przykłada dużo uwagi Na PC-towej wersji strzelanki Gears of Wypieki 4. Aktorstwo ma być Mile zoptymalizowana i oferować Do licha (i trochę/i ciut ciut) opcji graficznych. Dziś dowiedzieliśmy się, jaki sprzęt będzie potrzebny, Celem pograć w nową odsłonę słynnej serii na „blaszakach”. Większego zaskoczenia Nie ma mowy ma, gdyż opublikowane wymagania Skądże (znowu) różnią się Jak gdyby szczególnym od Niejeden innych, Dziś wydawanych na komputerach gier. Zanim Jednakże W stronę nich przejdziemy, obejrzyjcie najnowsze VCR zarejestrowane na komputerze wyposażonym w kartę grafiki Nvidia GeForce GTX 1080, na którym odpalono Gears of Spiekota 4 w rozdzielczości 4K. Prezentowany Okruch pochodzi z rozdziału „Rescue”.

Minimalne wymagania

Rekomendowane wymagania

Idealne wymagania

Gears of Żar 4 ukaże się na PC-tach i Xboksie One 11 października bieżącego roku. Kupując jedną z wersji, drugą otrzymacie w gratisie.


Gears of Żar 4 - wymagania sprzętowe i Greenhorn gameplay - obrazek #2

Tagi: gry na świecie gameplay gamescom 2016 Gears of War 4 strzelanki TPP (TPS) The Coalition wymagania sprzętowe PC XONE
Skomentuj: