11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 01:08


Kategorie: Aktualności

Znana z gry This Ogień of Mine plus serii Anomaly warszawskie Zakład 11 bit poinformowała o zamiarze wydania w przyszłym roku Tower 57, W takim razie strzelanki pełnymi garściami czerpiącej z amigowych klasyków tego gatunku, w tym zwłaszcza cyklu Chaos Engine. Przerób zmierza na pecety, konsole Xbox One i PlayStation 4 plus (i to Niech Bóg broni jest żart) komputery z rodziny Amiga. Kiedy pokazuje obecność ostatniej z tych platform, autorzy, To jest Synowie Adama i Ewy ze Nauka Pixwerk, są Niebywale oddani idei wiernego odtworzenia klimatu z początku lat 90. ubiegłego wieku.

Akcja gry toczyć się będzie w zniszczonym dieselpunkowym świecie, gdzie gigantyczne wieże są jedynymi miejscami, w którym przetrwała Ród ludzki ludzka. Nie licząc nimi istnieje Czysto radioaktywna pustynia. Wojna opowie o grupie specjalistów, którzy postanawiają zinfiltrować tajemniczą Wieżę 57.

Akcję będziemy obserwowali z kamery umieszczonej niebagatelnie nad głową postaci. Harce sprowadzi się Na walki z hordami wrogów W okresie pomocą bogatego arsenału różnorodnego uzbrojenia. Szybkość starć ma być Nieprzeciętnie szybkie, a Na tego Tysiące elementów otoczenia można będzie zniszczyć.


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - tablica #1

Gracz wcieli się w jedną z siedmiu postaci, z których każda ma posiadać specjalne umiejętności a także unikalne uzbrojenie. Odegranie należy W kierunku kategorii określanej mianem twin-stick shooter, Cóż oznacza, że będziemy mogli normalnie celować, niezależnie od tego, w którą stronę porusza się nasza postać.

Tower 57 zaoferuje zarówno opcję samotnej zabawy, I i System kooperacyjny, rozgrywany Poprzez Internet Ewentualnie lokalnie. W przypadku multiplayera autorzy obiecują, że Sztuczka umożliwi Stos ciekawych wspólnych akcji. Przykładowo, jedna z broni strzelać będzie kołkami przybijającymi wrogów Ku ścian, unieruchamiając ich i pozwalając na ich wykończenie np. miotaczem ognia.

  1. Oficjalna Oponent gry

11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - objaśnienie #2


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - wizerunek #3


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - udokumentowanie #4


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - sztych #5


Tagi: gry na świecie 11 bit launchpad oldskul / retro Pixwerk strzelanki izometryczne / top-down Tower 57 PC PS4 XONE
Skomentuj: