11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 01:08


Kategorie: Aktualności

Znana z gry This Ogień of Mine tudzież serii Anomaly warszawskie Zakład 11 bit poinformowała o zamiarze wydania w przyszłym roku Tower 57, Przeto strzelanki pełnymi garściami czerpiącej z amigowych klasyków tego gatunku, w tym zwłaszcza cyklu Chaos Engine. Wyroby zmierza na pecety, konsole Xbox One i PlayStation 4 a także (i to Niech ręka boska broni jest żart) komputery z rodziny Amiga. I pokazuje obecność ostatniej z tych platform, autorzy, W takim razie Dzieci boże ze Edukacja Pixwerk, są Na potęgę oddani idei wiernego odtworzenia klimatu z początku lat 90. ubiegłego wieku.

Akcja gry toczyć się będzie w zniszczonym dieselpunkowym świecie, gdzie gigantyczne wieże są jedynymi miejscami, w którym przetrwała populacja ludzka. Maniera nimi istnieje Wyłącznie radioaktywna pustynia. Ruch opowie o grupie specjalistów, którzy postanawiają zinfiltrować tajemniczą Wieżę 57.

Akcję będziemy obserwowali z kamery umieszczonej wydatnie nad głową postaci. Odskocznia sprowadzi się W kierunku walki z hordami wrogów W okresie pomocą bogatego arsenału różnorodnego uzbrojenia. Lotność starć ma być Nieprzeciętnie szybkie, a Na tego Góra elementów otoczenia można będzie zniszczyć.


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - wizerunek #1

Gracz wcieli się w jedną z siedmiu postaci, z których każda ma posiadać specjalne umiejętności a także unikalne uzbrojenie. Migotanie należy W stronę kategorii określanej mianem twin-stick shooter, Słucham oznacza, że będziemy mogli jak u siebie w domu celować, niezależnie od tego, w którą stronę porusza się nasza postać.

Tower 57 zaoferuje zarówno opcję samotnej zabawy, Kiedy i Tok postępowania kooperacyjny, rozgrywany Na skutek Internet Bądź lokalnie. W przypadku multiplayera autorzy obiecują, że Turniej umożliwi Krocie ciekawych wspólnych akcji. Przykładowo, jedna z broni strzelać będzie kołkami przybijającymi wrogów W kierunku ścian, unieruchamiając ich i pozwalając na ich wykończenie np. miotaczem ognia.

  1. Oficjalna Pagina gry

11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - interpretacja #2


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - informacja #3


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - rysunek #4


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - obrazek #5


Tagi: gry na świecie 11 bit launchpad oldskul / retro Pixwerk strzelanki izometryczne / top-down Tower 57 PC PS4 XONE
Skomentuj: